نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح کلینیک تخصصی مشاوره دانشگاه رازی

افتتاح کلینیک تخصصی مشاوره دانشگاه رازی


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه رازی، کلینیک تخصصی مشاوره دانشگاه رازی صبح امروز20 بهمن ماه 1399 با حضور دکتر محمد ابراهیم اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی و معاونان اداری مالی، پژوهشی، آموزشی و دانشجویی دانشگاه و جمعی از مدیران گروه‌های آموزشی دانشکده و مسئولین و مدیران دانشگاه، در دانشکده علوم اجتماعی برگزار شد.

دکتر سهراب دل انگیزان رئیس دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی گفت: کلینیک تخصصی مشاوره دانشگاه رازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، دانشگاه رازی با توجه به دارا بودن اعضای هیات علمی متخصص در رشته‌های مختلف خدمات اجتماعی، وظیفه خود می‌داند تا در قالب کلینیک تخصصی مشاوره، زمینه ارائه خدمات مشاوره ای در رشته‌های متفاوت را در اختیار جامعه قرار دهد.

 

وی افزود: این کلینیک در رشته‌های؛ روانشناسی خانواده، اقتصاد، سرمایه گذاری، اقتصاد خانواده، اقتصاد کسب و کار، بورس، مالیات حسابداری، مدیریت کارآفرینی و کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات، حقوق، مشاوره به ارائه خدمات تخصصی و مشاوره کلینیکی و بالینی می پردازد و آمادگی پذیرش مراجعات حضوری افراد حقیقی و حقوقی طبق قراردادهای مشاوره با ارگان‌ها و موسسات مختلف دارد.

 

دکتر دل انگیزان بیان داشت: کلینیک تخصصی مشاوره دانشگاه رازی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 15 آمادگی ارائه خدمات مشاوره‌ای به مردم شریف استان را دارد.

 

شماره تماس: ۳۸۳۸۸۳۵۱-۰۸۳

آدرس: کرمانشاه، روبروی بیمارستان طالقانی، کوچه دانشمند، دانشکده علوم اجتماعی