نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پذیرش ۱۵۰مقاله در همایش ملّی توسعه پایدار استان کرمانشاه

پذیرش ۱۵۰مقاله در همایش ملّی توسعه پایدار استان کرمانشاه


دبیر اجرایی همایش توسعه پایدار استان کرمانشاه گفت: ۱۵۰مقاله در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، مدیریتی، سیاسی، جامعه شناختی و سایر حوزه‌های مرتبط با محورهای همایش ملّی توسعه پایدار استان کرمانشاه مورد پذیرش قرار گرفت.

دکتر یوسف محمدی فر در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه رازی اظهار داشت: همایش «توسعه پایدار استان کرمانشاه: فرصت‌ها، چالش‌ها، چشم‌انداز» روز دوشنبه ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۷ با حضور جمعی از اساتید، فرهیختگان ملّی، استانی و مسئولان ارشد استانی در محل سالن شهید دکترعلیمحمدی دانشکده علوم دانشگاه رازی،برگزارمی‌شود.

 دبیر اجرایی همایش «توسعه پایدار استان کرمانشاه: فرصت‌ها،چالش‌ها،چشم‌انداز» افزود: در مجموع ۳۰۰ چکیده مقاله از سال گذشته به دبیر خانه همایش ارسال شده است.

وی با بیان اینکه ۲۱۰ اصل مقاله دریافت و مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: ۷۰ نفر از اساتید برجسته استان و کشور مقالات را بررسی کردند و در پایان حدود ۱۵۰مقاله در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، مدیریتی، سیاسی، جامعه شناختی و سایر حوزه‌های مرتبط با محورهای همایش مورد پذیرش قرار گرفت.

دکتر محمدی فر با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۳۰ نفر به صورت خودجوش و با هدف مسئولیت اجتماعی ایفای نقش کرده اند، گفت: ۱۹ آذرماه گردهمآیی بزرگ اندیشمندان استان و کشور برای هم اندیشی و در هم تنیده کردن تجربیات اجرایی و دانشگاهی است که امیدواریم قدمی در مسیر توسعه و پیشرفت کرمانشاه باشد‌.