7297

دکتر مسعود اخوان کاظمی به ریاست دانشکده علوم اجتماعی منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی، آیین تودیع و معارفه ریاست دانشکده علوم اجتماعی در 12 دی ماه 1401 با حضور دکتر محمدنبی احمدی رئیس دانشگاه، در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.

در این جلسه، دکتر محمّدنبی احمدی رئیس دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و با آرزوی طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در سخنانی اظهار داشت: هرچه می‌گذرد زوایای جدیدی از شخصیت کم‌نظیر شهید سلیمانی در تاریخ انقلاب اسلامی و بالأخص در حیطه سربازان ولایت آشکار می‌شود.وی با اشاره به واقعه کربلا و شهادت امام حسین(ع) افزود: حادثه کربلا موضوعی را رقم زد که راه امام حسین(ع) تا ابد هر ساله زنده‌تر می‌شود، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نیز تأثیری به مراتب بیشتر از دوران حیات ایشان ایجاد کرد و سبب شکل‌گیری مکتب شهید سلیمانی شد. إنشاءالله همه ما ادامه‌دهنده راه ایشان باشیم.

دکتر احمدی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر امین زارع در سمت رئیس سابق دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی قدردانی نمود و ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، بیان کرد: امیدواریم دکتر زارع که از شخصیت متواضع و علمی برخوردار هستند، با جدیت در مسیر تحول‌آفرینی مؤثر در حوزه ریاست نیز قدم بردارند.

دکتر احمدی افزود: برای دکتر مسعود اخوان کاظمی آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم ایشان در مسئولیت جدید خود با همکاری و همراهی همکاران دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی همواره منشأ اثر باشند.


شناسه : 6012563